Will Ospreay yra anglų imtynininkas, šiuo metu pasirašytas Naujojoje Japonijos „Pro-Wrestling“ (NJPW)
Sportininkai

Williamas Peteris Charlesas, profesionaliai žinomas kaip Will Ospreay, yra žinomas anglų imtynininkas, šiuo metu pasirašytas Naujojoje Japonijos „Pro Wrestling“ (NJPW). Jis yra laimėjęs keletą čempionatų, tokių kaip IWGP jaunių sunkiojo svorio čempionas, ROH pasaulio televizijos čempionatas ir WCPW „Tag Team“ čempionatas. Gimė Haveringe, Londone, JK, stažavosi Lucha Britannia Londono Lucha Libre mokykloje. Du kartus jis yra laimėjęs „Lucha Britannia“ pasaulio čempionatą. Ospreay debiutavo „Pažangos imtynėse“, kur puikiai pasirodė ir galiausiai tapo progreso čempionu. Vėliau jis taip pat pradėjo imtynes ​​dėl „Revolution Pro Wrestling“, kur per kelerius metus sugebėjo uždirbti „Cruiserweight“ čempionatą, įveikęs Mike'ą Bailey. Galiausiai jis pateko į „New Japan Pro-Wrestling“. Po daugybės kovų jis nugalėjo IWGP jaunių sunkiosios atletikos čempionatą įveikęs Yujiro Kushida. Vėliau jis pateko į Garbės žiedą, kur debiutinėse varžybose įveikė Bobby Fishą ir tapo naujuoju ROH pasaulio televizijos čempionu. Tačiau jis prarado titulą po dviejų dienų. Iki šiol savo karjeroje jis taip pat kovojo dėl kitų imtynių akcijų, tokių kaip „International Pro Wrestling“ ir „Southside Wrestling Entertainment“.

Aukštų vyrų įžymybės

Karjera

Will Ospreay profesionaliai debiutavo „BritWres-Fest“ 2012 m. Balandžio 1 d. Su žiedo pavadinimu „Dark Britannico“. Kurį laiką jis kovojo dėl „Lucha Britannia“, per kurį du kartus laimėjo „Lucha Britannia“ pasaulio čempionatą.

Tuomet Ospreay pradėjo imtynes ​​dėl „Progress Wrestling“. Jis pasirodė gana gerai, uždirbdamas vietą „Natural Progression Series I“ turnyre. Tačiau jis buvo nugalėtas pačiame pirmame ture. Kartu su Paulu Robinsonu jis greitai suformavo žymų komandą „Essekso kalavijai“ ir dalyvavo „Progress Tag Team“ čempionate. Vis dėlto komanda galiausiai buvo nugalėta. „Ospreay“ tęsė kovą, tačiau netrukus sugebėjo nugalėti „Progress“ čempioną Jimmy Havocą, taip reikalaudamas titulo sau. Jis čempionatą pralaimėjo Marty Scurll 2016 m. Sausį.

Ospreay debiutavo „Revolution Pro Wrestling“ 2013 m. Vasario mėn. Jis pasirodė pergalingas per savo pirmąsias rungtynes ​​su Mike'u Hitchmanu. Dar kartą jis sudarė aljansą su Paulu Robinsonu kaip Esekso kardai ir pradėjo dalyvauti „Tag Team“ varžybose. Komanda galiausiai laimėjo Didžiosios Britanijos „Tag Team“ čempionatą 2013 m. Birželio 15 d., Įveikusi komandą „Project Ego“. Tada kitais metais jie prarado komandą „Vidinio miesto kulkosvaidis“. „Ospreay“ taip pat laimėjo Didžiosios Britanijos kreiserinio svorio čempionatą 2014 m.

2016 m. Jis debiutavo „New Japan Pro-Wrestling“ varžybose. Jis metė iššūkį Yujiro Kushidai dėl IWGP jaunių sunkiosios atletikos čempionato rungtynių, kuriose jis buvo nugalėtas. Vis dėlto jam pavyko nugalėti Kushidą spalio mėnesį vykusiame „Pro-Wrestling King“. Tai padarė Ospreay pirmąjį britą, laimėjusį titulą.

2016 m. Lapkritį buvo paskelbta, kad jis pasirašė išskirtinę sutartį su „Garbės ringu“. Jis laimėjo savo pirmąsias rungtynes ​​su Bobby Fish, tapdamas naujuoju ROH pasaulio televizijos čempionu. Per visą savo karjerą iki šiol Ospreay taip pat kovojo dėl keleto kitų akcijų, tokių kaip Tarptautinis profesionalių imtynių sportas, Ateities imtynių sportas, „Total Nonstop Wrestling“ ir Profesionalių imtynių aljansas.

Will Ospreay gimė 1993 m. Gegužės 7 d. Haveringe, Londone, Anglijoje. Nelabai žinoma apie jo vaikystę ar tėvus. Apie savo pasimatymų gyvenimą jis taip pat neatskleidė daug.

Imtynininkas įkvėpė būtent AJ Styleso, Christopherio Danielso ir Samoa Joe rungtynes ​​„TNA Unbreavable 2005“ parodoje. Kai kurie jo parašo judesiai yra „Geležinis aštuonkojis“, „Air Assassin“, „Silent Whisperer“ ir „Pip Pip Cheerio“.