Romanas Reignsas („Leati Joe Anoa’i“) yra amerikiečių profesionalus imtynininkas ir buvęs „Candian“ futbolininkas
Sportininkai

Leati Joseph 'Joe' Anoaʻi, geriau žinomas savo žiedo vardu Romas Reignsas, yra amerikiečių profesionalus imtynininkas iš garsiosios Anoaʻi imtynių šeimos. Jis yra gerai žinomas dėl savo pasirodymų „WWE Raw“ ar „Saturday Night Raw“ ir šiuo metu yra pasirašytas su „World Wresting Entertainment“ (WWE). Leati taip pat yra buvęs Kanados futbolininkas; Jis pradėjo savo kolegialaus futbolininko karjerą ir toliau žaidė „Canadian Football League“ (CFL), prieš pasitraukdamas iš sporto 2008 m. Vėliau treniravosi kaip imtynininkas, kaip ir visa jo šeima, ir pasirašė sutartį su „WWE“. Pirmasis grupės narys debiutavo kartu su dekanu Ambrose'u ir Sethu Rollinsu kaip „Skydo“ dalis. 2014 m. jis įgijo teisę dalyvauti pavieniuose konkursuose. Jis tris kartus iškovojo „WWE pasaulio sunkaus svorio čempionato“ titulą, taip pat laimėjo „Jungtinių Valstijų čempionatą". 2014 m. Jis tapo „WWE" veidu, tačiau sulaukė sunkios kritikos ir buvo prieštaringai vertinamas kaip „labiausiai pervertintas imtynininkas". Autorius: „Imtynių stebėtojų informacinis biuletenis“. Tačiau jo nugalėtojo laimėjimai pelnė jam tinkamą žiūrovų dėmesį ir gerbėjų bazę. Romanas Reignsas vaidino svečiuose keliose televizijos laidose. Jis pasirodė kameros vaidmenyse amerikiečių veiksmo filmuose „Countdown“ ir „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“.

Imtynių karjera

2010 m. Jis pasirašė vystymo susitarimą su „WWE“ ir tapo jo vystomosios teritorijos Floridos čempionato imtynių dalimi. Jis prisiėmė žiedą „Roman Leakee“ ir debiutavo prieš Richie Steamboat - mačą, kurį baigė pralaimėdamas. .

Jis pralaimėjo dar porą rungtynių, prieš laimėdamas vienetų mačą su Fahd Rakma. Tais metais jis ir toliau varžėsi „FCW“, daugiausiai dalyvaudamas komandų varžybose.

Prieš sudarydamas žymų komandą su Donny Marlow, jis dalyvavo 30-ies vyrų „Grand Royal“ varžybose, tačiau buvo iš jos pašalintas. Tačiau vėliau jis triuškinančioje grėsmės rungtyje įveikė Deaną Ambrose'ą ir Sethą Rollinsą, kad taptų svarbiausiu „FCW Floridos sunkiasvorių čempionato“ varžovu. Tačiau jis negalėjo pretenduoti į titulą.

Jis tapo populiaria figūra tik po to, kai 2012 m. Lapkričio 18 d. Kartu su Deanu Ambrose'u ir Sethu Rollinsu debiutavo savo sąraše per televiziją. Po renginio trijulė pasiskelbė „Skydu“.

Keletas šešerių žmonių komandos rungtynių „Skydas“ iškovojo iš eilės pergales. Vėliau, laikydamiesi „Ekstremalių taisyklių“, Romanas Reignas ir Rollinsas nugalėjo „Team Hell No“ ir buvo tituluojami „WWE Tag Team Championship“ nugalėtojais.

Pavienių imtynių varžybos ir muitai

Po to, kai 2014-aisiais išsiskyrė „Skydas“, Romanas buvo įtrauktas į pavienių imtynių dalyvius į „Pasaulio titulo varžytuves“. 2014 m. Birželio 16 d. Jis laimėjo „Battle Royal“, kad užimtų vietą „WWE World Heavyweight Championship“ kopėčiose. rungtynės. Vis dėlto jis pralaimėjo rungtynes ​​ir pradėjo mačą su Randy Ortonu.

„Rollins“ išdavystė, dėl kurios „Skydas“ suskilo, sukėlė priešiškumą tiek Ambrose, tiek Reigns'e. Nors Ambrose'as pralaimėjo penkias rungtynes ​​„Rollins“, Reignsas metė iššūkį Rollinsui, tačiau galiausiai prarado jį dėl įkalintos išvaržos.

Tačiau jis atgaivino savo šlovę ir iškovojo titulą „WrestleMania“ po to, kai nugalėjo Danielį Bryaną. Tada jis metė iššūkį „The Big Show“ ir iškovojo pergalę prieš jį.

Po to jis varžėsi dėl „Pinigų banke“ laiptų rungtynių, vykusiame finale prieš „Bray Wyatt“, po kurio įvyko keli pralaimėjimai ir diskvalifikacija komandos žaidynėse.Galiausiai romėnai laimėjo „Pragaro kameroje“ mačą su „Wyatt“.

Naujasis „WWE“ pasaulio sunkiasvorių čempionas

Laimėjęs lemtingus keturių krypčių mačus prieš Alberto Del Rio, Dolphą Zigglerį ir Keviną Owensą, jis pasiryžo tapti naujuoju „WWE pasaulio sunkiasvorių čempionu“.

Tuometiniame gynybos čempione Seth'ui Rollinsui sužeidus tais metais, titulo laukė naujasis čempionas. Pasinaudojęs proga, Reignsas laimėjo pirmąjį turą prieš „Big Show“ ir ketvirtfinalyje užėmė „Cesaro“.

Jis laimėjo pusfinalio turą prieš Alberto Del Rio ir galiausiai buvo pergalingas finale prieš Deaną Ambrose'ą. Nugalėjęs „Ambrose“, Romas pirmą kartą per savo karjerą tapo „WWE pasaulio sunkiojo svorio čempionu“.

Tačiau įkarštyje, kuris vyko tik po penkių minučių po čempionato, Romas neteko savo titulo „Sheamus“, kuris jį pritvirtino, kad laimėtų titulą.

Vėliau p. McMahon, „WWE“ generalinis direktorius, suteikė „Reigns“ mačą prieš „Sheamus“. Reignas atgavo savo titulą pakartotiniame mače, antrą kartą tapdamas „WWE pasaulio sunkiojo svorio čempionu“.

Jis trečią kartą tapo „WWE pasaulio sunkiasvorių čempionu“, laimėjęs rungtynes ​​su „Triple H.“. Tačiau vėliau jis buvo sustabdytas už „WWE sveikatingumo“ taisyklių pažeidimą ir už tai atsiprašė „Twitter“.

2016 m. Rugpjūčio 21 d. Reignsas laimėjo savo pirmąjį „JAV čempionatą“, įveikdamas Rusevą. Vėliau, susidūręs su daugybe praradimų serijose „Išgyvenimo ciklas“, „Karališkasis triukšmas“ ir „Nepaprastos taisyklės“, jis pradėjo trumpą įkarštį su Johnu Cena

2017 m. Spalio mėn. „Skydas“ turėjo trumpą susijungimą dėl abipusių problemų su „The Miz“. Tada jis nugalėjo „Miz“ dėl „Tarpkontinentinio čempionato“, tapdamas septynioliktuoju „Grand Slam“ čempionu.

Pralaimėjęs „Lesnar“ per „Didžiausią karališkąjį triukšmą“, Reigns'as susižadėjo su Bobby Lashley. Tada jis nugalėjo Lashley per „Extreme Rule“ mačą ir tapo vienu iš svarbiausių pretendentų į čempionatą priešais Lesnarą.

„Summer Slam“ metu jis įveikė Lesnarą ir laimėjo pirmąjį savo karjeros „Universal čempionatą“. Susivienijęs „Skydas“ šešerių žmonių komandų mače nugalėjo „Strowmaną“, „Zigglerį“ ir „McIntyre“.

Po trumpo pertraukos dėl sveikatos problemų Reignsas trečią kartą susijungė su Ambrose'u ir Rollinsu bei nugalėjo McIntyre'ą, Lashley'ą ir Corbiną. Vėliau jis nugalėjo McIntyre'ą „WrestleMania 35“. Po to jis kartu su „The Undertaker“ subūrė McMohaną ir McIntyre'ą per „Extreme Rule“ rungtynes.

Apdovanojimai ir laimėjimai

Po išvaržos operacijos jis pasirodė per televiziją 2014 m. Gruodžio 8 d. „Neapdoroto“ epizode, kuriame jis priėmė „Metų superžvaigždės“ apdovanojimą „Slammy“.

Be to, kad tris kartus pretenduoja į „WWE pasaulio sunkaus svorio čempionatą“, Romas Reignas metė iššūkį Rusevui tapti svarbiausiu „WWE pasaulio čempionato“ varžovu.

2016 m. Rugsėjo 25 d. Jis nugalėjo Rusevą „Čempionų susirėmime“. Jis tęsė savo feisbuke su Rusevu prieš nugalėdamas jį spalio 30 d. „Pragaras kameroje“ rungtynėse.

2017 m. Reignsas nugalėjo „The Miz“ ir laimėjo savo pirmąjį „Tarpkontinentinį čempionatą“. Kitais metais jis įveikė Brocką Lesnarą ir laimėjo pirmąjį savo karjeros „Universal čempionatą“.