Markas Henris yra legendinis amerikiečių jėgos kilnotojas, svarmenininkas ir profesionalus imtynininkas
Sportininkai

Markas Henris yra amerikietis jėgos kilnininkas, olimpinis svarmuo ir profesionalus imtynininkas. Pavadintas kaip stipriausias pasaulio paauglys, o vėliau ir kaip stipriausias pasaulio žmogus, Henris yra du kartus olimpietis ir visos Amerikos žaidynių aukso, sidabro ir bronzos medalininkas. Jo bauginantis dydis ir galia pelnė jam kelią į Amerikos jėgos kilnojimo ratą ankstyvame gyvenime, iš kur jis niekada nežiūrėjo atgal. Henry tapo WDFPF rekordininku pritūpimų, sunkvežimių, žaliųjų ir viso pasaulio varžybose. Jis yra įskaitytas už didžiausią žiaurų pritūpimą ir visą jėgos kilnojimą, kurį kada nors atliko narkotikų patikrintas sportininkas. Sužlugęs rekordus jėgos kilnojime, Henris nesunkiai perėjo į sunkiosios atletikos varžybas; jis buvo dvejetas olimpinio festivalio čempionas ir tris kartus JAV nacionalinis sunkiosios atletikos čempionas. 1996 m. Jis prisijungė prie WWE. Kaip imtynininkas iškovojo pasaulio sunkiasvorių čempionų titulą, WWF Europos čempionatą ir ECW čempionatą. Nors sužalojimai sugadino Marką Henrį, jo nusistovėjęs negailestingo ir galingo žmogaus personažas siaubo priešininkus iki pasimatymo.

„Powerlifting“ karjera

Nepaprastą Marko Henrio talentą greitai pastebėjo Terry Toddas, kuris nuvežė jį į Ostiną. Ten jis mokėsi sunkiosios atletikos olimpinio žaidimo. Vos per aštuonis treniruočių mėnesius jis įveikė keturis šalies jaunių rekordus. 1991 m. Jis laimėjo JAV nacionalinį jaunių čempionatą ir tarptautinį jaunių jėgos kilnojimo čempionatą.

Per metus Markas Henris pasiekė sėkmės viršūnę svarmenų kilnojime nacionaliniu ir žemyniniu lygiais. Jis laimėjo keletą sunkumų kilnojimo varžybų, taip įtvirtindamas savo dominavimą sporte.

Jis taip pat varžėsi jėgos kilnojime ir iškovojo daugybę titulų. 1995 m. Jis tapo ADFPA JAV nacionaliniu jėgos kėlimo čempionu, nugalėjęs 5 kartus IPF pasaulio jėgos kėlimo čempionu ir 12 kartų USAPL nacionaliniu jėgos kėlimo čempionu Bradu Gillinghamu.

Jis aplenkė stipriausią 1997 metų Amerikos vyrą Marką Philippi. Jis taip pat nustatė du pasaulio rekordus: neapdorotame sunkvežimyje - 903,9 svaro ir pritūpime be pritūpimo kostiumo - 948,0 svarų. Jis pagerino šį rekordą po kiekvienų varžybų.

Svorio kilnojimo karjera

Būdamas 24 metų Henris buvo pripažintas stipriausiu žmogumi pasaulyje.Niekas sporto šakos istorijoje niekada nebuvo pakėlęs tiek daug, kiek jis padarė per penkis varžybinius keltuvus - sunkųjį sportą ir švarų bei trūkčiojantį sunkumų kilnojimą bei pritūpimą, suoliuko spaudimą ir jėgos kėlimo varžybas. Iki šiol jis yra žinomas kaip „Didžiausias istorijos žinovas“.

Jo pergalė 1996 m. JAV nacionaliniame sunkiosios atletikos čempionate padėjo jam užsitikrinti vietą 1996 m. Vasaros olimpinėse žaidynėse. Būdamas 6 “4” jis tapo didžiausiu atletu per olimpinę istoriją. Tačiau nugaros trauma sumenkino jo žaidimą. Vėliau Henris paskelbė, kad tai bus paskutinės jo oficialios varžybos olimpinėse svarmenų varžybose.

Nepaprastai populiarūs buvo Marko Henrio rekordiniai pasiekimai ir žygdarbiai su jėgos kilnojimu ir sunkumų kilnojimu. Didžiulis populiarumas atkreipė jo dėmesį į „WWE“ savininką Vince'ą McMahoną, kuris pasiūlė Henriui pasirašyti dešimties metų profesionalaus imtynininko sutartį.

Prieš nutraukdamas savo kėlimo karjerą, Henris įveikė kelis rekordus. Jis tapo jauniausiu žmogumi istorijoje, kuris be pritūpimo kostiumo pritūpė daugiau nei 900 svarų, jauniausias - daugiau nei 2300 svarų neapdorotas ir vienintelis asmuo, atlikęs šiuos žygdarbius iki 25 metų.

Imtynių karjera

Leono Burke'io apmokytas, pirmasis Marko Henry pasirodymas WWF ringe buvo prieš Jerry Lawlerį. Tai įvyko „In Your House: Mind Games“ 1996 m. Rugsėjo 22 d. Jis įtikinamai nugalėjo Lawlerį. Vėliau karo vilkiko varžybose jis nugalėjo Hunterį Hearstą Helmsley, Crushą ir Goldustą.

Netrukus Markas Henris tapo įprastu WWF programavimo įrankiu. Jis nugalėjo svarbius kovotojus, įskaitant Steve'ą Lombardi ir The Sultaną. Jis taip pat dalyvavo „Wrestle Mania XIV“ komandoje „Battle Royal“.

1999 m. WWF tarpkontinentiniame ir WWF Europos čempionatuose jis padėjo Jarrettui laimėti tiek varžybas, tiek titulą. Per tą laiką jis sau suteikė pravardę „Sexual Chocolate“ ir teigė esąs priklausomas nuo sekso. Netrukus jis tapo mėgstamiausiu gerbėjų ir buvo pastebėtas rodantis WWF moteris.

Dėl motinos mirties 2001 m. Jis imtasi imtynių nutraukimo, nes pajuto, kad reikia konkuruoti su sunkumų kilnojimo super taure, kad pagerbtų savo motiną. Po keturių mėnesių varginančių treniruočių jis kovojo su stipriausiais pasaulio vyrais. Pradėjęs nuo silpniausiųjų varžybų tarp stipriausių vyrų, Henris stebėtinai laimėjo visus keturis renginius ir taip pretenduoja į „Stipriausio pasaulio žmogaus“ titulą. Įdomu tai, kad jis ne tik laimėjo konkursą, bet ir jį pasiekė per rekordiškai trumpą laiką.

2003 m. Rugpjūčio mėn. Henris grįžo į WWE televiziją, naudodamas neapdorotą sąrašą. Jis buvo susijęs su pasaulio sunkiasvorių čempionu Goldbergu ir varžėsi su Shawnu Michaelsu ir Bookeriu.

„WWE Tag Team“ čempionate jis dalyvavo „Battle Royal“ varžybose dėl laisvo pasaulio sunkiasvorių čempionato, kurį 2006 m. Sausio mėn. Pralaimėjo Kurtui Anglui. Nepakartojamas dėl pralaimėjimo, ringe ne titulo rungtyje, kurią laimėjo įtikinamai, jis susidūrė su Rey Mysterio. Jis grįžo į ekraną, kuriame pasirodė „SmackDown“ epizodas! Dėl jo netekties Undertakerio privertė jį trumpam susitvarkyti.

2008 m. Markas Henris buvo iškeltas į „Extreme Championship Wrestling“ (ECW) varžybas. Jis nugalėjo „Kane“ ir „Big Show“ varžybose „Triple Threat“ mače, kad užfiksuotų ECW čempionatą. Pergalė baigė dešimtmetį trukusį sausros persekiojimą dėl pergalės. Jis buvo vienintelis, kurį 1999 m. Surengė „WWE“. Tačiau „Unforgiven“ čempionate jis pralaimėjo titulą Mattui Hardy.

2009 m. Birželio mėn. Marku Henry buvo prekiaujama „Raw“ prekės ženklu. Jo pirmosios rungtynės buvo prieš Randy Ortoną, kurį jis nugalėjo. Tada jis su „Montel Vontavious Porter“ suformavo žymų komandą ir nesėkmingai metė iššūkį „Unified WWE Tag Team“ čempionams „Jeri-Show“ dėl titulo.

2011 m. Techninis pasipriešinimas per jo mačą su Randy Ortonu taip smarkiai pasipiktino Marką Henry, kad jis tapo žiaurus. Jis sužeidė savo oponentus, įskaitant „Big Show“, „Kane“, Vladimirą Kozlovą ir „Didįjį Khali“. Niekas neišdrįso su juo kovoti, išskyrus Sheamusą, kuris priėmė iššūkį.

„SummerSlam“ ekipoje Markas Henris nugalėjo „Sheamus“ skaičiuodamas persvarą ir po to laimėjo 20 vyrų mūšį „Royal“, taip tapdamas svarbiausiu pasaulio sunkiosios atletikos čempionato varžovu.

2012 m., „At Night of Champions“, jis įveikė Ortoną ir pirmą kartą per 15 savo karjeros metų WWE tapo pasaulio sunkiasvorių čempionu. Jis taip pat tapo penktuoju afroamerikiečiu, iškovojusiu pasaulio sunkaus svorio titulą. Jis sėkmingai tris kartus gynė savo titulą: pirmiausia prieš Ortoną „Pragare“ celės mače, po to prieš „Big Show“ „Survivor“ serijoje ir galiausiai prieš „Bryaną“ plieno narve.

Tai buvo TLC, kad Markas Henris pagaliau prarado savo pasaulio sunkiasvorių čempionų titulą „Big Show“ kėdžių rungtyje. Po to jis kentėjo dėl padidėjusio kelio, kuris jį atitraukė nuo žiedo. Nors netrukus po to jis grįžo į ringą, jo žaidimas buvo sutrukdytas. Gegužę Henris paskelbė atlikęs grėsmę karjerai operaciją.

Po devynių mėnesių pertraukos nuo imtynių, Henris grįžo į ringą 2013 m. Vasario mėn., Žiauriai puoldamas Danielį Bryaną, Rey Mysterio ir „Sin Cara“. Vėliau jis nugalėjo Randį Ortoną, norėdamas pelnyti vietą pretendentų į pašalinimo rūmų svarbiausių pasaulio čempionato varžybų vietą.

Sužalojimai tapo dar geresni dėl Henrio, nes jis negalėjo dalyvauti didžiąją dalį savo vėlesnės karjeros. Jis grįžo į televiziją dėl Rawo epizodo, kur pasakė emocinę kalbą apie savo išėjimą į pensiją. Dėl jo kalbos jam buvo suteiktos „WWE“ čempionato varžybos prieš „Cena“ banke „Money“ už vienintelį titulą, kurio jis niekada neturėjo. Tačiau jis pralaimėjo tituluotas rungtynes.

Rungtynės po jo praradimo John Cena daugiausia paaiškėjo prieš Henrį, nes jis prarado didžiąją dalį varžovų. Nesvarbu, ar tai būtų epizodas „Raw“ ar „SmackDown“, varžybos „Čempionų naktyje“ ar „Survivor“ serijoje, jis vargu ar laimėjo. Vėliau imtasi imtynių pertraukos dėl nepatikslintos traumos.

2015 m. Kovo mėn. Markas Henry grįžo už „SmackDown“ epizodą. Vėliau jis nesėkmingai mėgino surinkti laisvą Tarpkontinentinį čempionatą Šalinimo rūmuose, tačiau jį pašalino „Sheamus“. Galų gale jis patyrė nuostolius už nugarą vienose rungtynėse.

2016 m. Liepos mėn. Markas Henris buvo pakviestas į „Raw“ parodą „WWE Draft“. Jo JAV čempionatų mačas prieš Rusevą nepasirodė jo naudai. Vėliau jis kartu su „R-Truth“ ir „Goldust“ dalyvavo feisbuke prieš Titusą O'Neilą ir „The Shining Stars“, kuriuos jie įtikinamai laimėjo.

Neseniai vykusiame „2017 m. Karališkajame bilde“ Henrikas finišavo šeštoje vietoje, kurią pašalino Braunas Strowmanas.